Zavřít reklamu

DOOM Eternal nám umožní napadnout jiné hráče v podobě démona

DOOM Eternal umožní hráčům, aby mohli napadnout ostatní v podobě démonů.

13. 8. 2018     Zdroj

Doom

Vývojáři z id Software nám již nabídli první záběry ze hry DOOM Eternal, která nebude v ničem zaostávat za svým předchůdcem. Ačkoliv byl první díl úspěšný, tak co se týče multiplayeru, tak studio s ním nezaznamenalo takový úspěch, jak si asi představovalo. To hodlá změnit u nového pokračování.

Invalid post ID.

DOOM Eternal nabídne nové prvky

Nově byl představen další multiplayerový prvek, který by mohl napomoci v tom, aby se hráči více bavili. Podobně jako je tomu v sérii Dark Souls, tak i zde bude možné napadnout cizí kampaň. V reálu to znamená, že se hráč stane démonem, který napadne cizí svět. Dokonce bude možné, aby se sešlo více démonů v jedné hře, čímž bude mít hráč oné kampaně, plné ruce práce.

Funkce půjde samozřejmě zapnout a vypnout v hlavním menu. Je jasné, že někteří hráči nebudou chtít, aby je něco takového rušilo. Nám se to však jeví jako velmi zajímavý prvek. Určitě by stálo za to, aby nám Bethesda během roku ukázala nějaké gameplay záběry z tohoto módu. DOOM Eternal se z prvních záběrů jeví jako pořádná FPS akce, kterou jsme tu dlouho neměli. Snad na něj nebudeme čekat příliš dlouho.

Ve hře se však určitě neobjeví Snap Map. To znamená, že hráči již nebudou moci vytvářet vlastní mapy. Vývojářům se zdálo, že není tolik využíván a raději se tedy budou věnovat jiným prvkům a záležitostem. Hra má být rozšiřována i po vydání. Dle všeho nejen po stránce multiplayeru, tak i v případě singleplayeru. DOOM Eternal zatím nemá datum vydání, ale počítá se s ním na příští rok. Potvrzen je pro PC, PS4, Xbox One a také pro Nintendo Switch.