Zavřít reklamu

HP představil letošní nabídku zařízení s herním výkonem

HP představil letošní nabídku kancelářských zařízení společně s pořádným herním výkonem.

24. 5. 2018    

Nové zařízení od HP z třídy Envy a Elite jsou sice primárně určeny na práci, HP se ale rozhodl přidat jim tolik výkonu, že zvládnou i ty nejnáročnější hry. Pojem, jako naopříklad Nvidia GeForce GTX 1050 až GTX 1060 není tedy pro HP žádnou neznámou. Pojďme se tedy společně podívat na ty nejzajímavější produkty, které HP pro tento rok představilo.

HP EliteBook 1050 G1

První, ultratenký firemní notebook s grafickou kartou Nvidia GeForce GTX 1050 na světě. Disponuje taktéž šestijádrovým procesorem a úložištěm až o velikosti 4 TB (SSD). Baterie poté vydrží až 16 hodin, tento ultrabook se tedy hodí pro uživatele, kteří požadují kompaktní rozměry a velký výkon. Cena se bude pohybovat okolo 39 000 Kč.

HP ENVY x360 15

Ideální zařízení pro uživatele, kteří jsou kreativní a pro svou práci využívají mimo klávesnice i dotykové pero. Displej si můžete navolit až do 4K a procesor si můžete zvolit jak od Intelu, tak od AMD. Baterie tohoto zařízení vydrží zařízení pohánět až 13 hodin a společně s funkcí HP Fast Charge se dokáže baterie z 50 % nabít již za 45 minut. Cenovka je okolo 22 tisíc korun.

HP ENVY Curved AiO 27 a 34

První all-in-one zařízení na světě, které využívá služby hlasové asistentky Amazon Alexa. Letošní model vás nadchne i po designové stránce – jak zepředu, tak i zezadu se můžeme těšit na tmavě upravený povrch s texturou dřeva. Výkon samozřejmě taktéž nepokulhává, vybrat si můžete například grafickou kartu GeForce GTX 1050 od Nvidie. 27 palce tohoto AIO vyjde na 39 000 korun, větší 34 palcová verze potom na 46 000 Kč.

HP ENVY Desktop

Navržený pro uživatele, kteří si potrpí jak na prémiový design, tak na pořádný, ale opravdu pořádný výkon. Prémiové zpracování skříně vás opravdu nadchne, ale co když vám sdělím, že tento počítač bude disponovat procesorem osmé generace od Intelu a grafickou kartou GeForce GTX 1080 od Nvidie? I s malým kašpárkem uděláte velké divadlo, a to platí i v tomto případě. I cena je v tomto případě příjemná, měli bychom se vlézt do 37 tisíc korun.

Zdroj: hp.com