Zavřít reklamu

Zítra obdrží Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands: Ghost War další update

Do multiplayeru v Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands míři spoustu novinek.

13. 3. 2018    

Dne 14. března zveřejní Ubisoft novou aktualizaci, která bude dostupná na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Velikost patchů bude 4 GB na Steamu, 15 GB na Uplay a až 15 GB na konzolích v závislosti na vaší verzi. Vezměte prosím na vědomí, že budete muset restartovat a aktualizovat platformu, abyste mohli hrát online, jelikož nedávno byla aktualizace na PS4 s číslem 5.50, která přinesla mnoho změn.

Update s názvem New Assigment přinese řadu nových obsahů do multiplayeru Ghost War, včetně tří nových tříd (Trapper, Stalker a Guerrilla). Také představí novou funkci pro hlasování mapy, který umožňuje hráčům volit jednu ze tří možných map na začátku každého zápasu. Navíc update obsahuje dvě nové mapy – Rafinery a Cliffside.

Mapa Rafinery

Tato průmyslová továrna je největší kokainovou laboratoří v Bolívii. Mapa umožňuje hrát hru všemi možnými způsoby a určitě nebude pochyb o tom, že si ji fanoušci zamilují.

Mapa Cliffside

Cliffside je pevnost Rebelů, ale nyní je pod dohledem Santa Blancy. S vysokými budovami a sniperovými body nabízí novou taktiku pro extrakční režim.

Třída Trapper

Trapper je Marksman, který má jak pasivní schopnost, tak i aktivní. Pasivní schopnost umožňuje trvale označit nepřátele pro všechny spoluhráče. Aktivní schopnost umožňuje odpálit vyřazené plynové lapače z dálky, které poškodí a ohromí nepřátele.

Třída Stalker

Stalker je třída, která má dvě pasivní schopnosti. Tyto schopnosti umožňují Stalkerovi tiše sledovat svou kořist z dlouhého dosahu, než si ji tiše vyvedne zbytek týmu.

Třída Guerrilla

Guerrilla je třída podpory s dronem, který může střílet kouřové granáty. Všichni hráči uvnitř kouřového poloměru jsou uzavřeni, což znamená, že se stanou neoznačenými, pokud jsou označeni, zaměřovače nebo dalekohledy je nemohou označit. Kouř může mít mnoho taktických využití, od vytváření bezpečného krytu, až po oživení sestřelených spoluhráčů a dočasné oslepnutí nepřátelského ostřelovače.

Update přináší také opravy bugů a přidává do kampaně jednoho hráče nové zbraně. Jak jde vidět, Ubisoft se snaží i po roce od vydání, přidávat další a další obsah. V plánu jsou další 2 updaty, které zatím nejsou známy, ale opět mají zpříjemnit jak multiplayer tak i hru pro jednoho hráče.