Zavřít reklamu

Čtvrté DLC pro Battlefield 1 výjde v únoru

Nabitý obsah ve čtvrté expanzi pro Battlefield 1.

19. 1. 2018    

Studio DICE již příští měsíc uvolní čtvrté a pravděpodobně poslední rozšíření pro Battlefield 1. DLC nese název Apocalyspe a čeká nás opět pořádná nálož obsahu. Dle slov vývojářů se nám v nejhrůznějších bitvách první světové války otevřou brány do samotného pekla. Dočkáme se nových zbraní, bojových vozidel a pětice map. Níže se na vše podíváme detailněji včetně konceptů artů.

Nové mapy

První mapou, kterou si představíme je Passchendaele. Nachází se v Belgii, boj bude probíhat v zákopech plných bahna a mezi troskami budov zničených krutou válkou.

Následuje mapa Caporetto, kde bude bojovat na svazích u řeky Soči o místní území. Zde také pocítíme slavný střet mezi Rakosko-Uherskem a Itálií.

V pořadí třetí mapou je River Somme. Jak už napovídá název, k boji dojde na dříve malebných pšeničných polích v těsné blízkosti řeky Sommy.

Další dvě mapy, Razor’s Edge a London Calling, jsou určeny pouze pro boj v nebesích. Podle nás bude přítomnost 64 hráčů ve vzduchu v jeden okamžik opravdovou apokalypsou…

Nové zbraně

Mezi nové zbraně na blízko patří páčidlo či sekáček na maso. Z kategorie palných zbraní se můžeme těšit na samopal Chauchat-Ribeyrolles a pětici dalších, zatím neodhalených zbraní. Čeká nás také užitečná hračička proti letadlům, protivzdušný raketomet pro assaulta.

Nová letadla

Nebesa budeme brázdit ve dvou nových bombardérech – Hansa Brandenburg GI a Airco DH10.

Samozřejmě se dočkáme, jako v každém DLC, i nových drobností. Mezi ně můžeme zařadit úkoly, hodnosti, stuhy a třeba psí známky. Také se dočkáme nové specializace: Afflictions určená pro hráče, kteří chtějí svoje dovednosti otestovat skutečně až na dřeň, poskytne několik způsobu omezení. Také nebude chybět ani nový herní mód – Air Assault.

Apocalypse dorazí pro všechny Premium hráče již v únoru, přesné datum bude teprve stanoveno.