Zavřít reklamu

Moderní tipy na vánoční dárky – herní počítače

Stěžujete si vy nebo vaši blízcí, že se jejich oblíbená počítačová hra seká? Slyšíte nepěkné nadávky, divná slova jako „lagy“ nebo „mám malý eFPéSka“?

23. 11. 2015    

Stěžujete si vy nebo vaši blízcí, že se jejich oblíbená počítačová hra seká? Slyšíte nepěkné nadávky, divná slova jako „lagy“ nebo „mám malý eFPéSka“? Tak to je ten pravý čas se poohlédnout po novém počítači. A vůbec nevadí, že tomu nerozumíte. Máme pro vás hned několik tipů na hotové herní počítače.

Při výběru herního počítače je důležité mít jasno, jaké jsou vaše požadavky. Tento článek dobře poslouží všem, kteří rádi využijí možnosti koupit hotový počítač připravený ihned k provozu. To co byste doma sami nezvládli, udělali odborníci za vás a vznikly tak tři výkonnostní verze počítačů ze série LYNX Grunex. Grunex je herní portál, který za svou 5 letou historii nasbíral velké množství informací od hráčů, které nyní zužitkoval a ve spolupráci s českou počítačovou jedničkou LYNX připravil sestavy prověřené profesionálními hráči a streamery.

Vraťme se však na začátek vašeho rozhodování a představme si první, zelenou variantu LYNX Grunex Gamer. Základní verze je zároveň tou nejlevnější, vhodnou zejména pro méně náročné uživatele. I tak si na ni zahrajete nejnovější herní pecky poslední doby jako GTA V nebo Zaklínač 3 a to naprosto plynule na střední detaily. Ve svém nitru skrývá výkonnou grafickou kartu MSI GeForce GTX 950, procesor Intel Core i3 a velký 1 TB harddisk. Obdobná verze jen s grafickou kartou MSI GTX 750 Ti se nyní vyprodává za akční cenu na CZC.cz.

Pokročilá modrá mašina LYNX Grunex ProGamer poskytne velmi kvalitní půdu pod nohama při hraní a současném streamování. Není divu, že je právě tato sestava nejprodávanějším herním počítačem na CZC.cz. Díky svému výkonu a odpovídající optimální ceně je velmi oblíbený mezi širokou hráčskou komunitou. Většinu nových nejnáročnějších her rozjedete plynule na minimálně vysoké až ultra detaily. Krev do žil tomuto počítači pumpuje procesor Intel Core i5 a grafický výkon dodává MSI GeForce GTX 960 a 8 GB operační paměti.

Přikládáme ukázku výkonu počítače na nejnovějších hrách GTA 5, Zaklínač 3 a Fallout 4.

Prahnete ještě po větším výkonu? Červený ďábel vás nebude omezovat v žádném ohledu. LYNX Grunex UltraGamer je ideálním společníkem pro náročného hráče, který chce za každou cenu spustit aktuální graficky náročné hry na maximální detaily bez jakéhokoli sekání a jiného omezení.

Všechny tyto sestavy mají pár společných jmenovatelů. Kromě jedinečného herního designu jsou navrženy s důrazem na skvělý poměr cena/výkon. Nabízí předinstalovaný systém Windows 10 vylepšující výkon ve hrách, rychlý SSD disk a velkou kapacitu úložného prostoru pro hry i zálohu fotografií či videí. Počítače jsou z výroby připraveny k okamžitému provozu, stačí zapojit, zapnout a hrát.

Hledáte-li výkonný počítač jako dárek pod stromeček, vyberte si počítač ze série LYNX Grunex prověřený profesionálními hráči a streamery. Dle vašich představ a očekávání si vyberete zelený „Gamer“ pro střední detaily ve hrách, modrý „ProGamer“ pro vysoké až ultra detaily a pokud nechcete být omezeni, pořídíte si červený „UltraGamer“. Kompletní přehled i ceny, včetně zajímavých a hodnotných dárků, které dostanete v rámci promo kampaně NVIDIA, najdete na CZC.cz.