Zavřít reklamu

Nintendo představuje nový věrnostní program

Nintendo Club je pryč, sláva Nintendo Account!

29. 10. 2015    

Včera Nintendo představilo nový systém účtů a zároveň nový věrnostní program, inovativně pojmenovaný – Nintendo Account! Účet bude možno vytvořit za pomoci již existujícího účtu na sociální síti či vašeho starého Nintendo ID. Se svým Nintendo Accountem budete také získávat předměty zdarma ve hrách, které hrajete a možná i speciální slevy v obchodu na vaše narozeniny.

Nintendo Introduces a New Account System

Asi nejzajímavější novinkou je ukládání vašich pozic z her na cloudu, ke kterým pak budete mít přístup z více zařízení. Spolu s tímto systémem bude spuštěn i nový věrnostní klub, který nahradí v tomto roce zrušený Nintendo Club. Body byste měli získávat jak za hraní, tak za koupi nových her. Tyto body pak budete moci vyměnit za unikátní in-game předměty, ale i slevy na hry další a merchandise. Potenciál tento program určitě má, na jeho finální podobu si však budeme ještě počkat.

Ve starém Nintendo Clubu se občas objevily opravdu klenoty, jako tato limitovaná edice Legend of Zelda: The Minish Cap, která byla exkluzivní právě pro členy Nintendo Clubu za určitý počet bodů. Nezbývá tedy než doufat, že si pro nás Nintendo občas připraví něco podobného i nyní.