Zavřít reklamu

Strhující finále turnaje v Rocket League

Finále Major League Gaming v Rocket League přineslo strhující podívanou pro všechny autofotbalisty.

22. 8. 2015    

Rocket League, sequel populárních Supersonic Acrobatic Rocked-Powered Battle-Cars se po právu těší velkému zájmu. Není proto divu, že se hra nyní začíná prosazovat i na e-sports úrovni. Major League Gaming pořádala první turnaj o 500 dolarů. Šlo ale o mnohem víc než o tuto, v porovnání s ostatními hrami, nízkou částku za 1. místo. Zapsat se do historie a chlubit se oním 1. místem.

Ve finále se proti sobě utkal tým Cosmic Aftershock, který ještě neprohrál žádnou sérii a tým Urban, který do finále vstupoval z pozice outsidera. Cosmic vyhráli první hru, nic nečekaného. V druhé hře však těsně prohráli 3:4. Vše mělo být tedy rozhodnuto ve třetí hře.

Téměř ihned však přichází šok. Cosmic Aftershock, který neprohrál jedinou sérii se ocitá ve ztrátě po pouhých 8 sekundách. V polovině zápasu je stav už 3:0 pro Urban a s týmem Cosmic to nevypadá vůbec dobře a jde si pro svou první prohranou sérii. Ti se však odmítají vzdát a ve strhujícím závěru ukázali, jak se hraje Rocket League na té nejvyšší úrovni. Záznam z celého finále naleznete níže, finálová hra pak začíná v čase 16:00.