Zavřít reklamu

DECI BLUETOOTH WIRELESS SPEAKER – Recenze

Recenzujeme přenosný reproduktor od společnosti Trust společně s powerbankou.

20. 6. 2015    

V dnešní recenzi se podíváme na dvě periferie od společnosti Trust. Jednou z nich je bezdrátový speaker ze série Urban Revolt s názvem DECI BLUETOOTH WIRELESS SPEAKER  a druhou je powerbanka s kapacitou 4400 mAh, rovněž se série Urban Revolt.

Reproduktor

Začneme tedy reproduktorem. Ten je nabízen v oranžové a také modré variantě. My měli k dispozici oranžovo-černou variantu a sluší se říct, že reproduktor opravdu svým provedením vynikne. Reproduktor je na jednu stranu lehce zkosený, což mu dodává na zajímavosti.

Z obou stran vychází hudba díky reproduktorům po celé délce. Na spodní hraně pak najdeme plošky k postavení, na té horní pak tlačítka + a – která pochopitelně slouží k rychlé změně hlasitosti. Jedna strana je pak zcela prázdná a na té druhé naleznete zapínací tlačítko, párovací tlačítko, nabíjecí port a také propojení přes 3,5mm jack.

Ačkoliv je reproduktor bezdrátový pomocí Bluetooth je také možné jej se zařízením propojit skrze jack a písničky tak pouštět takto. Samotný reproduktor má vestavěnou baterii, která se dobíjí právě přes zmíněný USB port a samotné hraní hudby je možné až po několik hodin. Při maximální výdrži se nám podařilo dosáhnout až 16 hodin.

Reproduktor kromě toho že nabízí přehrávání zvuku, tak dokáže také přijímat hovory z vašeho telefonu a díky integrovanému mikrofonu je možné komunikovat skrze něj. Nutno říct, že zvuk je velice slušný a mikrofon si bez problémů poradí i s třímetrovou vzdáleností.

Velmi však překvapila kvalita zvuku. Ačkoliv se nejedná o příliš drahý model v rámci dostupné nabídky na trhu, tak je Trust Bluetooth speaker velmi kvalitní variantou. Zvuk je čistý a to i v případě že reproduktor zesílíte na dostupné maximum. A že reproduktor opravdu umí zařvat. Na to jak je zařízení malé, nabízí opravdu solidní výkon.

Pokud hledáte levnější variantu přenosného reproduktoru, tak už ji nehledejte Urban Revolt DECI od Trustu je vynikající volbou, která vás nezklame.

Hodnocení: 85%

Powerbanka

S výše zmíněnou powerbankou již tak spokojení bohužel nejsme. Její výdrž není příliš vysoká a ačkoliv jsme zkoušeli dobíjet i vícero zařízení, její finální kapacitě jsme se příliš nepřiblížili. Svůj účel v případě nouze plní, ale nejedná se o příliš povedený kousek. Solidní jsou však rozměry a kompaktnost daného zařízení.

Hodnocení: 60%