Zavřít reklamu

Rambo: The Video Game dostal nový trailer

Rambo: The Video Game dostal nový trailer.

12. 1. 2014    

Rambo: The Video Game se připomíná novým trailerem, ve kterém se John Rambo ocitne v netradiční pozici – přivázán ke kládě kdesi uprosřed džungle. To by ovšem nebyl Rambo, aby se mu nepodařilo s jeho proslulým Rambo nožem utéci, takže nám v traileru předvede i svůj luk a kamizolu, umění tichého zabíjení a samozřejmě spoustu explozí a přehnaných filmových efektů a dovedností přesně tak, jak jsme zvyklí. To vše ovšem v opravdu nehezké grafice, která připomíná dobu před 5 lety. Ostatně na tohle všechno se můžete podívat sami v traileru níže.

Ten, kdo si hru v určitých obchodech, které ještě nebyli zveřejněny, předobjedná, dostane ke hře ještě sošku samotného Johna Ramba, která by měla připomínat staré filmové plakáty. 
 

Hra bude podporovat ovladač Move pro PS3 a vývoj DLC začne ihned po vydání hry samotné (nebylo by lepší ten obsah dát do hry rovnou?) Celkem nás zavede do 16 misí vytvořených podle filmů a nabídne i systém levelů. Chybět nebude ani hlas Silvestra Staloneho v hlavní roli a oficiální filmový soundtrack. Rambo: The Video Game vyjde pro PC, XBOX 360 a PS3 na začátku tohoto roku. Jak hra nakonec dopadne se samozřejmě dozvíte i zde z naší recenze. A kdo ví, třeba si objednáme i tu sochu.