Zavřít reklamu

Přivítejte kampaň 4ThePlayers od Sony

Sony spouští kampaň 4ThePlayers k PS4.

12. 11. 2013    

Společnost Sony Computer Entertainment Europe (SCEE) v rámci příprav na uvedení platformy PlayStation®4 (PS4™) na trh, které je ohlášeno na 13. prosince 2013, uvedla projekt “Manifest hráče“.

Platforma PS4 byla pečlivě navržena tak, aby vyhověla individuálním potřebám každého hráče. Díky ní si mohou všichni fanoušci počítačových her naplno vychutnávat ničím neomezenou svobodu hraní.

“Manifest hráče“ je projevem úcty vůči všem hráčům, ať už jde o úplné začátečníky nebo ostřílené veterány, fanoušky fantastické grafiky nebo sběratele trofejí, náruživé bojovníky či příležitostné hráče.

Na stránce eu.playstation.com/4theplayers bude moci každý z nich uvést, za jakého hráče se považuje a vyjádřit svou oddanost k hraní připojením se k “Manifestu hráče“, který představuje manifest hraní a hráčů na celém světě.

Hráči zde budou moci světu poodhalit svou hráčskou identitu a připojit se k neustále se rozrůstající komunitě, která se připravuje na nejvýznamnější událost tohoto roku – vydání platformy PS4.

Zájemci se mohou na stránce eu.playstation.com/4theplayers připojit k této iniciativě prostřednictvím sítí Facebook nebo Twitter, prohlásit se za hráče a zapojit se do konverzace na kanálu #4ThePlayers.