Zavřít reklamu

Představeny periferie pro Playstation 4

Pro Playstation 4 byly představeny další periferie.

23. 8. 2013    

 Společnost Sony Computer Entertainment Inc. informovala, že představí nabíječku pro ovladač DUALSHOCK 4 a vertikální stojan pro PlayStation 4 (PS4), které budou dostupné současně s uvedením platformy PS4™ do prodeje na evropském trhu.

Nabíječka pro DUALSHOCK 4

Pomocí nabíječky si zákazník může nabít až dva bezdrátové ovladače DUALSHOCK 4 bez nutnosti jejich připojení k PS4. Nabíjení začne po jednoduchém nasazení ovladače DUALSHOCK 4 do nabíjecího konektoru v kolébce a po jejím připojení do elektrické sítě.

Vertikální stojan

Vertikální stojan umožní postavit PS4 do svislé (vertikální) polohy, díky čemuž bude možné tento přístroj snadněji umístit na libovolné požadované místo. Vertikální stojan bude dostupný v černé lesklé povrchové úpravě, která dokonale ladí s PS4. PS4 do vertikálního stojanu osadíte bez potřeby jakýchkoliv dalších nástrojů. Stojan se jednoduše upevní na PS4 a rukou se zašroubuje pojistný šroubek, aby se systém zajistil.

S PS4 bude navíc možné používat i pohybový ovladač PlayStation Move a navigační ovladač PlayStation Move, včetně příslušných periferních zařízení, pušky PlayStation Move a závodního volantu PlayStation Move. Díky chystaným aktualizacím softwaru*3 budou podporovány i některá periferní zařízení určená pro PlayStation 3, včetně bezdrátové stereofonní náhlavní soupravy (CECHYA-0080) a bezdrátové stereofonní náhlavní soupravy PULSE – edice Elite.

Společnost SCE bude i nadále rozšiřovat svět platformy PS4 prostřednictvím neustálého představování nových periferních zařízení a přitažlivého softwaru.