Zavřít reklamu

Jak na Geathjerky ve hře Wonderful 101?

Společnými silami se vám podaří porazit Geathjerky ve Wonderful 101.

22. 8. 2013    

Je čas se seznámit s vaší Wonder-Mask a CENTINEL-Suit a spojit se s ostatními hrdiny tento pátek 23. srpna, kdy The Wonderful 101 od PlatinumGames, přichází na Wii U. Masa alienů GEATHJERK opět přistála na planetě zemi a vaším úkolem je zničit je a navrátit obyvatelům země zpátky jejich normální život.

V The Wonderful 101 ovládáte skupinu tajných hrdinů ze speciálních bojových sil, známou jako CENTINELS Planetary Secret Service. Zatímco vaší hlavní misí je zbavit se vetřelců, musíte také kromě toho zvládnout ochránit občany před útokem tím, že na ně pošlete speciální energii známou jako Wonder-Energy. Nakreslíte – li na GamePadu kruh okolo obyvatel, kteří volají o pomoc, dáte jim tím sílu připojit se k bitvě.

Hideki Kamiya, tvůrce The Wonderful 101 představil hru ve speciálním nintendo Direct vysílaném 9. srpna. Představil zde detaily funkcí hry, jako například jak vytěžit co nejvíce z funkce Unite Morph nebo jak využít věci, které si můžete obědnat ve Wonderful Mart a vylepšit tak své schopnosti.

Wonder-Red na sebe bere roli leadera v The Wonderful 101,  je podporován ostatními hrdiny – Wonder-Blue, Wonder-Pink i Wonder-Yellow. Každý ze členů The Wonderful 100 přináší různé schopnosti do boje proti GEATHJERKŮM.

V rámci příprav na vydání hry je její tvůrce, Mr. Kamiya z PlatinumGames v Evropě, v Kolíně na Rýnem na Gamescomu. Můžete tak sledovat nejnovější informace přímo od něj na oficiálním Nintendo Twitteru a Facebooku.

Postav se prosti GEATHJERKŮM a nastol pořádek na plnanetě zemi již tento pátek 23. srpna, kdy přichází na evropský trh The Wonderful 101 pro Wii U.