Zavřít reklamu

Square Enix potvrdilo nové Tomb Raider pro next-gen

Square Enix hovořilo o svých značkách a potvrdilo, že se pracuje na dalším Tomb Raider.

2. 8. 2013    

Ano je to jisté. Čeká nás nový Tomb Raider. Nebudeme si hrát na hrdiny, takže rovnou prozradíme, že netušíme, kdy vyjde ani co bude jeho náplní. Je ale jasné že se jej dočkáme v rozmezí řekněme tří let a rozhodně půjde o next-gen záležitost. Společnost Square Enix totiž o novém Tomb Raider promluvila.

„Square Enix má ve vývoji řadu titulů pro next-gen, včetně Final Fantasy XV a Kingdom Hearts III, které byly představeny na letošní E3, stejně tak Thief. Hry vyjdou v příštím roce. Zároveň vám mohu prozradit, že pracujeme na next-gen pokračování Tomb Raider. V budoucnu budou mít hráči od nás větší výběr, budeme podporovat více platforem a zkoušet nové věci. Chci vás ujistit, že bez ohledu na platformu se budeme vždy snažit o co nejlepší kvalitu. To je to, co by hráči od her od Square Enix měli očekávat.“

Tomb Raider zřejmě naváže zhruba tam, kde skončil nový reboot a nabídne nám nové osudy mladé Lary Croft pro PC, PS4 a Xbox One. Dá se ale očekávat, že by se hra mohla objevit i na PS3 a Xboxu 360.