Zavřít reklamu

The Last of Us – detaily o novém DLC už brzy

Už brzy Naughty Dog vypustí informace o připravovaném DLC pro hru The Last of Us.

1. 8. 2013    

Naughty Dog připravuje pro hru The Last of Us příběhové DLC o němž se více dozvíme už velmi brzy. Na službě Reddit byly několikrát dotazování jak Neil Druckmann – kreativní ředitel, tak i Bruce Straley – režisér hry, na téma nového DLC ke hře The Last of Us. Zatím neprozradili o jeho obsahu nic, ale Druckmann konečně přiznal, že nové detaily budou k dispozici již brzy a hovoří o srpnu.

Známé jsou zatím jen takové střípky o tom, co by měly jednotlivá DLC obsahovat a kolik jich bude. Celkově by měly být 3. Tím autoři odkazují na Season pass, díky kterému je už pak máte zdarma. První to, o kterém se brzy dovíme, bude zaměřené na singleplayer a odvypráví nějakou novou část, či možná příběh jiných postav. To zatím není známo, ale je prý jisté, že některé postavy z původní hry uvidíme.

Po čistě singleplayerovém DLC mají přijít ještě 2 multiplayerová. Těžko říct co obsáhnou ony, ale očekávají se nové charaktery, lokace a možná zbraně + nějaká ta vylepšení.

Autoři byli jemně dotázáni i na okolnosti pokračování příběhu Joela a Ellie. Druckmann tuto myšlenku úplně nevyvrací a dokonce tvrdí že návrat postav je možný, jak v DLC, tak možná i někdy v budoucnu (zřejmě další díl). Ale zatím prý není stanoven hlavní směr. Tedy brzy se už o DLC dozvíme více.