Zavřít reklamu

Uvedení GT Academy 2013 v ČR

Chcete se stát pravým závodníkem? Máte možnost díky GT Academy, které letos dorazilo i do ČR.

4. 6. 2013    

Společnosti Sony Computer Entertainment Europe a NISSAN Vás zvou na jedinečnou akci, pořádanou u příležitosti uvedení nového ročníku soutěže GT Academy a uvedení sportovní divize NISSAN Nismo a modelu Juke Nismo na český trh.

Tato akce je první možností jak se přihlásit do soutěže GT Academy 2013 a stát se tak opravdovým závodním jezdcem NISSAN. Dva soutěžící z této akce a z dalších podobných akcí, které proběhnou v průběhu června a července 2013 na našem území, tak získají jedinečnou možnost vydat se na regionální finále a změřit tak síly s dalšími čtyřmi závodníky, kteří se rekrutovali ze závodů probíhajících on-line.

Soutěž GT Academy spojuje unikátním způsobem virtuální a reálný svět. Od jejího prvního vyhlášení v roce 2008 se jí zúčastnilo už více než 2 miliony lidí, ať už milovníků počítačových her, nebo automobilových závodů, kteří se mezi sebou utkali ve hře Grand Turismo o možnost stát se členem týmu Nissan a usednout do skutečného závodního speciálu. V současné době probíhá soutěž v Evropě, USA, Německu, Rusku, na Středním východě a v Jihoafrické republice. Šest vítězů předchozích ročníků reprezentuje v barvách týmu Nismo společnost Nissan na vrcholných motoristických soutěžích.

Přijďte se zúčastnit této jedinečné akce a nasajte opravdovou závodní atmosféru nasycenou vůní benzínu:

Kdy: 12.6.2013 od 16:00 – 22:00

Kde: Praha-Holešovice, před klubem Sasazu

 

Na co se můžete těšit:

  • Oficiální zahájení soutěže GT Academy 2013
  • Jízdy na simulátorech GT5 (rekrutování jezdců do soutěže GT Academy 2013)
  • Testovací jízdy Juke Nismo
  • Koncert, DJ
  • Spoustu další zábavy

Podrobné informace o přihlašování do soutěže GT Academy 2013 jsou k dispozici na řadě míst, například na adresách www.facebook.com/GTAcademy, http://eu.gran-turismo.com a www.twitter.com/GTAcademy.