Zavřít reklamu

Rayman Legends vyjde i pro PS Vita

PS Vita se také dočká hry Rayman Legends.

29. 5. 2013    

Ubisoft dnes ohlásil, že fanoušci Raymana si budou moci zahrát  Rayman Legends na Playstation Vita. Ten bude vydán spolu s ostatními konzolovými verzemi 30. srpna.

Rayman Legends pro Vita obsahuje vše z původního obsahu Rayman Legends, navíc také pět exkluzivních map. Ty si můžete zahrát jako Murphy, zelená moucha, kterou znáte z předchozích her série Rayman. Multiplayer mód je přístupný lokálně přes Wi-Fi a fanoušci ze stejné země si mohou zahrát spolu nebo proti sobě v online challenges a porovnávat svá skóre na online tabulích.

Navíc ke speciálním mapám pro Vitu, byly týmem z Ubisoft Montpellier vyvinuty dva exkluzivní kostýmy. Fanoušci si tak budou moci svého Raymana obléct do kostýmu z Prince of Persia, legendárního hrdiny populární série od Ubisoftu, zatímco Globox může být oblečen do kostýmu ze série Splinter Cell.

Rayman Legends si uchovává fantasy vzhled všech svých předchůdců a přidává k tomu mnoho dalších herních módů, nová prostředí, nové postavy a nový soundtrack. Tým umělců, návrhářů a skladatelů z Origins, ověnčený cenami, přišel také s novým pokročilým UbiArt enginem, který dovoluje zahrnout více dimenzí ve hře, vylepšený systém osvětlení a rendrování, který vyzdvihne grafiku Raymana na další úroveň.

Rayman Legends bude také dostupný pro PlayStation®3, Xbox 360® a Wii U™ od 30. srpna.