Zavřít reklamu

V GRID se bude hodně driftovat

GRID 2 předvádí závody v driftování v novém videu.

15. 5. 2013    

Codemasters® včera vydali nové video gameplay GRID 2™ , které představuje skvěle herní Driftové eventy a odhaluje klíčové asijské lokace, jako je dokonce Hong Kong.

‘World Series Racing 3: Asia – New Frontiers’ video se zaměřuje na asijská auta, kluby a lokace, které budou zářit v GRID 2. Hráči mohou získat body za závody v Driftu na strmých a agresivních horských cestách plných ostrých zatáček inspirovaných Okutamou v Japonsku.  Open Road závody jsou zde zastoupeny  Touge v Hong Kongu, kde hráči musí dokázat ostatní předjet a vjet do zúžených míst po jednom v kontaktním sprintu.

Kategorie Street Racing je předvedena v Dubai, kde auta zaplňují dálnice a míjí ohromnou rychlostí mrakodrapy v tomto charakteristickém městě plném naftového bohatství.  Track Racing je ukázáno v Yas Marina v Abu Dhabi, na jednom z nejvíce promyšlených a vzrušujících okruhů na světě, kde byly pořádány mnohé závody nejvyšších úrovní. 

Driftové závody v GRID 2 donutí hráče, aby ukázali své schopnosti ať již v horských průsmycích nebo na asfaltu. V career módu, ve split-screen i online, si zajedete na hned třech technických úsecích kombinovaných různými druhy zatáček. Hráči musí získat nejvyšší možné skóre, získat body za rychlost, úhel a trvání driftů. Drifting ve GRID 2 vyžaduje od hráčů, aby se na hru podívali z jiného úhlu a oceňuje je za ovládání jejich vozu i v nejvíce rozmanitých  trasách.

GRID 2, dlouho očekávané pokračování ke kritiky oslavovanému titulu a oceněnému cenou BAFTA-  Race Driver: GRID™, bude na pultech obchodů od 28. května pro Xbox 360® video game and entertainment system od Microsoftu, PLAYSTATION®3 computer entertainment system a Windows® PC a je již nyní dostupný k předobjednávkám.