Zavřít reklamu

Ubisoft představil The Watch pro Assassins Creed

Ubisoft® odhalil delší detaily o svém prvním VIP programu, THE WATCH, který je věnován komunitě fanoušků Assassin’s Creed. Ta je nyní dostupná  pro všechny hráče, kteří si předobjednají Assassin’s Creed IV Black Flag prostřednictvím online či kamenných obchodů. THE WATCH dovolí členům začít se hlouběji zabývat světem Assassin’s Creed a užívat si na míru upravený […]

29. 4. 2013    

Ubisoft® odhalil delší detaily o svém prvním VIP programu, THE WATCH, který je věnován komunitě fanoušků Assassin’s Creed. Ta je nyní dostupná  pro všechny hráče, kteří si předobjednají Assassin’s Creed IV Black Flag prostřednictvím online či kamenných obchodů.

THE WATCH dovolí členům začít se hlouběji zabývat světem Assassin’s Creed a užívat si na míru upravený obsah a přístup k nejnovějším informacím. Fanoušci, kteří jsou členy této komunity si mohou být jistí, že budou vždy o všem vědět jako první, ať již to budou informace o nadcházejících akcích, show nebo vydání v sérii.

THE WATCH přinese fanouškům bližší pohled na Assassin’s Creed než kdy dříve také prostřednictvím detailních článků, které představí rozličná témata například o postavách, nastavení, místech ze hry či dalších podrobnostech, které se hrou souvisí. 

Svět Assassin’s Creed ožívá také díky tomu, co vytvoří fanoušci. THE WATCH proto nabídne členům stát se fanoušky na sociálních sítích a diskuze zaměřené na Assassin’s Creed, na kterých budete moci objevovat a dát like příspěvkům ostatních uživatelů nebo nahrát svůj vlastní obsah či dokonce porovnat své výsledky s ostatními! Klíčoví členové komunity budou navíc vybráni, aby updatovali speciální “Experts” sekci, aby mohli sdílet své bohaté zkušenosti ze světa  Assassin’s Creed s ostatními.

THE WATCH představí také unikátní výpravy pro členy, ve kterých mohou soutěžit, odemykat speciální mise a získat odměny a bonusy. Tyto mise budou dostupné pouze prostřednictvím THE WATCH.

THE WATCH je kromě počítačů optimalizovaný také pro tablety a smartphony. Pro více informací navštivte: http://www.assassinscreed.com/thewatch