Zavřít reklamu

Far Cry 3: Blood Dragon oficiálně potvrzen Ubisoftem

Ubisoft oficiálně potvrdil podivnou střílečku Far Cry 3: Blood Dragon.

11. 4. 2013    

Ubisoftu už nezbylo nic jiného než konečně oficiálně oznámit divnou střílečku Far Cry 3: Blood Dragon. Ubisoft totiž udělal osudovou chybu a špatně zabezpečil svou službu Uplay, díky čemuž došlo k tomu, že hra je momentálně na nejrůznějších warez fórech ve verzi pro PC a to i přesto, že má vyjít až za 3 neděle.

Hra vypadá naprosto šíleně a možná by bylo lepší kdyby Ubisoft vůbec do názvu necpal Far Cry, jelikož tohle je pouze směšná parodie čehosi. Dnes byla hra tedy oficiálně oznámena, vyjde pro PC, PS3 a Xbox 360 skrze digitální download. PS3 a PC (15 dolarů), Xbox 360 (1200 MS bodů).

Jste seržantem Rexem Coltem, kybernetickým bojovým agentem typu IV. Píše se rok 2007, Země je zpustošená nukleární válkou, k níž došlo v devadesátých letech. Střet východu se západem zuří už celé generace. Lidstvo se snaží po katastrofálním desetiletí jít zase kupředu.

Je třeba najít nové cesty vedoucí k míru. Americká armáda kyborgů dost možná nalezla řešení, kterým je biologická zbraň z odlehlého ostrova. Vaším úkolem je získat informace a zjistit, co se ksakru děje.

Bombastická kybernetická střílečka

Armádu zuřivých zabijáckých kyborgů, zmutovaných vědců, kovových žraloků a nelítostných draků, kteří mají místo očí lasery, může zastavit pouze jediná síla – vy. Jmenujete se seržant Rex Power Colt a jste kybernetickým komandem typu IV. Připravte se k boji v bizarním otevřeném ostrovním světě, ve kterém budete díky sedmi plně upravitelným zabijáckým zařízením nejnebezpečnějším vojákem ze všech. Likvidujte nepřátele ninjovskými hvězdicemi, pistolemi nebo starými dobrými výbušninami. Vaše bitva, vaše způsoby, jejich problém.

Získejte holku, pozabíjejte záporňáky a zachraňte svět

V kůži seržanta Rexe Colta jste napůl člověkem, napůl strojem, ale hlavně Američanem. Jste nejmodernějším kybernetickým agentem typu IV, jehož misí je… pomsta. Jste v akci, abyste dostali svého starého velícího důstojníka spolu s jeho praporem nelítostným zabijáckých kyborgů. Nezastavíte se, dokud svůj úkol nesplníte.

Nechybí jediné klišé z doby kazet VHS

Michael Biehn (Terminátor, Vetřelci, Propast), hollywoodská akční ikona, se vrací ve sci-fi vizi temné budoucnosti ve stylu osmdesátých let, v níž se střetávají kyborgové s mutanty. Vypněte video, zapojte videohru a užijte si vzrušení ze hr Far Cry® 3 Blood Dragon ve skutečném stereofonním ozvučení.