Zavřít reklamu

Nové tituly z univerza Invizimals pro PS3 a PS Vita

Na Playstation 3 a Playstation Vita se chystají nové Invizimals: The Lost Kingdom a Invizimals: The Alliance.

9. 4. 2013    

Společnost Sony Computer Entertainment Europe (SCEE) dnes oznámila, že v druhé polovině roku přijdou oblíbené příšerky Invizimals™ úplně poprvé na platformu PlayStation®Vita (PS Vita) a PlayStation®3 (PS3™). Hry Invizimals™: The Alliance pro PS Vita a Invizimals™: The Lost Kingdom pro PS3 přinesou úžasná nová dobrodružství, která v rámci našeho světa i světa příšerek Invizimals prověří schopnosti všech mladých lovců!

Pro fanoušky PSP™ (PlayStation®Portable) vytvořila společnost Novarama Technology skvělé tituly Invizimals™, Invizimals™: Shadow Zone a Invizimals™: The Lost Tribes. Zcela nová hra pro PS Vita, která má název Invizimals™: The Alliance, využívá technologii rozšířené reality, pomocí které spojuje skutečný a virtuální svět, a přináší tak mnoho míst, kde se dají objevit unikátní příšerky Invizimals. A pro ty, kteří by rádi prozkoumali magický svět příšerek Invizimals, bude vůbec poprvé k dispozici akční dobrodružství pro platformu PS3 s názvem Invizimals™: The Lost Kingdom.

Obě fantastické adventury s bohatou hratelností a zábavnými minihrami dokážou přinést jedinečný zážitek v rámci meziplatformového hraní. Vůbec poprvé budou moci hráči hry Invizimals™: The Alliance využít funkci „Cross-play“ na PS Vita a spojit své síly s hráči hry Invizimals™: The Lost Kingdom na platformě PS3 – do bojů se tak mohou zapojit až čtyři hráči, kteří si mohou prostřednictvím kooperativního režimu vyměňovat bonusové herní předměty. 2

Invizimals™: The Alliance (PS Vita)

Maličké a záhadné příšerky Invizimals žijí všude kolem nás, ale vidět je můžeme jen skrz PS Vita. V této nové a vzrušující hře pro platformu PS Vita hráči povedou příšerky Invizimals do jejich nového domova, kde se ukryjí před nebezpečným nepřítelem. Pomocí intuitivních ovládacích prvků PS Vita pomohou hráči příšerkám Invizimals vybudovat novou vesničku a porazit zákeřného padoucha. Hráči mohou využít funkce PS Vita, jako je dotykový displej, zadní dotykový panel, pohybový snímač a zadní kamera. Titul Invizimals™: The Alliance však nabízí i špičkovou technologii rozšířené reality, která je základem pro chytání příšerek Invizimals.

Spolu s novými loveckými minihrami přináší titul Invizimals™: The Alliance magický zážitek – vaše příšerky Invizimals si mohou trénovat a vylepšovat své schopnosti. Celkový počet unikátních příšerek je 150, takže jejich lov prostřednictvím PS Vita nebude mít konce a vy se budete výtečně bavit!

Invizimals™: The Lost Kingdom (PS3™)

Nový titul Invizimals™: The Lost Kingdom je určen pro fanoušky akčních dobrodružství a mladým lovcům umožní vůbec poprvé vstoupit do světa příšerek Invizimals. Společnost Magenta Software vyvinula tento titul speciálně pro PS3 a hráči v něm prostřednictvím postavy Hira objeví Ztracené království. Hiro je mladý cestovatel, kterému se pomocí nalezeného magického portálu podaří dostat do nového a fantastického světa.

Hráči mají možnost proměnit se na jednu z nejoblíbenějších příšerek Invizimals a využít jejích unikátních schopností pro poražení nebezpečné armády robotů, která zaútočila na Ztracené království. Při cestě po šesti exotických světech budou hráči na souši, na vodě i ve vzduchu řešit náročné hádanky.

Funkce Cross-play (meziplatformové hraní)

Ať pomáháte příšerkám Invizimals na PS Vita, nebo objevujete jejich magický svět na platformě PS3, můžete se spojit s přáteli a přenést své vylepšené postavy do světa mezi dvěma platformami PS Vita a PS3.

V režimu pro více hráčů se mohou utkat až čtyři hráči, kteří mohou poslat své příšerky z PS Vita na platformu PS3 a zúčastnit se akce.

Franšíza Invizimals

Obrovský lov na příšerky Invizimals teprve začíná! Právě se připravuje 26dílná animovaná televizní show, nové výměnné kartičky a aplikace, které oživí vaše příšerky Invizimals na PS Vita nebo v mobilním zařízení.

Společnost Panini, která ve Španělsku a Portugalsku vydává měsíčník Invizimals™, začala vydávat několik sérií samolepek a sběratelských předmětů.