Zavřít reklamu

Pottermore vyjde pro Playstation Home

Pottermore dorazí i na Playstation Home.

21. 3. 2013    

Společnost Sony Computer Entertainment Europe (SCEE) oznámila, že v dubnu 2013 se na platformě PlayStation Home zrodí unikátní bezplatná herní komunita. Tato novinka se jmenuje Pottermore, pochází od slavné autorky J. K. Rowlingové a umožní vám hrát si a komunikovat s tisícovkami hráčů z celého světa a objevovat nové zážitky s PlayStation.

Online hra Pottermore na platformě PlayStation Home umožní uživatelům vstoupit do unikátního 3D světa, který je založen na výběru nádherně ilustrovaných „Momentů“ ze stránky Pottermore.com, oživujících klíčová místa z příběhů Harryho Pottera. K dokonalému zážitku se přidá další interaktivní obsah a prostory, ke kterým budou mít uživatelé přístup po propojení svého uživatelského profilu v síti PSN s účtem na stránce Pottermore.com.

První verze, která bude uvedena v dubnu, umožní uživatelům podívat se do známé Příčné uličky Diagon Alley™ a nastoupit na Bradavického expresu Hogwarts™ Express, kde zažijí známé prostředí na vlastní kůži, mohou komunikovat s přáteli a hrát čtyři nové a vzrušující minihry: hráči si v minihře Book Herding vyzkouší svoji zručnost, otestují své vědomosti v kvízu Pottermore, budou sbírat a sdílet výměnné kartičky Pottermore Trading Cards a budou se moci zúčastnit kouzelnického souboje Wizard’s Duel. Navíc si hráči budou moci vybrat a koupit jednoho společníka ze 14 sov, koček a žab a obléci si jej do vybraného oděvu – od uniforem a domácího oblečení až po různé čarodějnické oblečení.

Charlie Redmayne, CEO projektu Pottermore, ohledně spolupráce stránky Pottermore a společnosti Sony řekl: „Online hra Pottermore je dostupná již na několika digitálních platformách. Partnerství se společností Sony nám umožnilo vytvořit úžasné spojení s PlayStation Home a vytvořit v tomto prostoru pohlcující zážitek, přinášející uživatelům nové možnosti objevování různých míst z příběhů o Harrym Potterovi“.

Staňte se součástí bezplatné herní 3D komunity v síti Sony Entertainment Network. Ať už máte rádi akci, dobrodružství, sport nebo klasické hry, platforma PlayStation®Home je pro vás to pravé. Upravte si svůj svět, svoji postavu a svoje místnosti podle svých představ pomocí tisíců předmětů, které se dají získat jako odměny nebo přímo koupit. Přidejte se k tisícům dalších hráčů z celého světa. Potřebujete k tomu jen účet SEN a prostřednictvím záložky PlayStation Network v nabídce menu XMB™ ve vaší PS3 se můžete bezplatně přihlásit.