Zavřít reklamu

Assassins Creed IV: Black Flag bude mít české titulky

Na konzolích Playstation 3 a Xbox 360 vyjde Assassins Creed IV: Black Flag s českými titulky.

12. 3. 2013    

ConQuest entertainment a.s. s potěšením oznamuje, že jedna z nejočekávanějších her od francouzského vydavatele Ubisoft, Assassin’s Creed IV Black Flag, bude obsahovat české titulky pro platformy Xbox 360 a PlayStation 3. Assassin’s Creed IV Black Flag vychází pro Xbox 360, PlayStation 3, PlayStation 4, Wii U a PC. K dispozici hra bude 31. října 2013 pro Xbox 360, PlayStation 3 a Wii U.

„Jsme hrdí, že můžeme hru Assassin’s Creed IV Black Flag vydat s českými titulky. Snažíme se vyjít vstříc fanouškům série Assassin’s Creed a jsme si jisti, že to s radostí přijmou,“ komentoval Michal Valkoun, president společnosti ConQuest entertainment.

Assassin’s Creed IV Black Flag vypráví příběh Edwarda Kenwaye, mladého Brita s touhou po nebezpečí a dobrodružství. Edward je nelítostný pirát a zkušený bojovník, který se zaplete do starověké války mezi templáři a asasíny. Hra se odehrává na počátku 18. století a obsahuje jména některých z nejznámějších pirátů historie jako Blackbeard či Charles Vane a zavede hráče na cestu po celé západní Indii v době, jenž je nazývána zlatý věk pirátů.

My k tomu jen dodáme, že se dá očekávat, že s českými titulky hra vyjde i pro PC.