Zavřít reklamu

V inFamous: Second Son se Cole McGrath už neobjeví

Autoři prozradili že v novém inFamous: Second Son se Cole McGrath již neobjeví.

25. 2. 2013    

Hlavní postava ze série inFamous se prý v dalším díle, který je chystaný pro PS4 a záměrně nenese číslovku 3, neobjeví. Coleova cesta prý skončila s inFamous 2. Nejenže se tedy v inFamous: Second Son Cole neobjeví, ale dokonce se zřejmě nevrátí už nikdy. Vývojáři situaci okomentovali takto:

„Cole McGrath a jeho příběh se uzavřel na konci inFamous 2 a už se nebude vracet. Univerzum inFamous má ale spoustu zajímavých příběhů a postav, které jsme chtěli nyní prozkoumat.“

Pokud to tak skutečně bude, je to dost rapidní krok, který se asi nebude líbit všem příznivcům této série, ale posun je posun. Nový hrdina se jmenuje Delsin Rowe a oproti Coleově elektřině ovládá kouř a oheň.

Pokud si prohlédnete trailer, tak to vypadá, jako že jde o CGI filmeček. Vývojáři ze Sucker Punch ale trvrdí, že jde o přímý gameplay ze hry. Pouze prý byla změněna kamera pro účely traileru. Podle všeho tedy nejde o vyumělkované video pro účely meetingu na němž byla hra oznámena, ale o reálné gameplay záběry. Paráda ne?