Zavřít reklamu

Pokemon Mystery Dungeon ve 3D!

Slavná série Pokemon Mystery Dungeon se poprvé představí ve 3D pro konzole Nintendo 3DS a Nintendo 3DS XL.

15. 2. 2013    

Evropský launch novinky Pokémon Mystery Dungeon: Gates to Infinity pro Nintendo 3DS a Nintendo 3DS XL představuje obrovský svět obydlený pouze Pokémony. Vy se můžete již 17. května stát  jedním z nich a vybrat si, zda budete hrát za Pikachu, Snivy, Tepig, Oshawott nebo Axew.  

Vaším úkolem je probojovat se skrz Mystery Dungeony, které se na vaší cestě objeví a odhalit nepřátelská spiknutí, které sužují váš nový domov a jeho pokémoní obyvatele. Žádný z dungeonů se neobjeví na cestě dvakrát, čímž se vám nabízí nekonečné množství možností, do kterých se může váš příběh rozvinout.    

V této nové hře mohou hráči objevovat Mystery Dungeony pouze pomocí Magnagatů, tajemných portálů, které se aktivují pokud pomocí kamery Nintenda 3DS scanujete kulaté tvary z reálného světa, jako je fotbalový míč nebo ciferník hodin. Jakmile jednou  Magnagaty objevíte a vstoupíte skrz něj do nového Mystery Dungeonu. Předměty a peníze, které získáte při úspěšném splnění misí objevených za  Magnagaty můžete použít také v hlavním dobrodružství.

Pokémon Mystery Dungeon: Gates to Infinity představuje také lokální multiplayer přes bezdrátové připojení, který umožňuje hrát dohromady až 4 hráčům.

Pokémon Mystery Dungeon: Gates to Infinity bude na evropském trhu dostupný pro  Nintendo 3DS a Nintendo 3DS XL od 17. května.