Zavřít reklamu

Nové bundly pro Nintendo Wii U a 3DS

V následujících měsících se mají potenciální zájemci o konzole od Nintenda na co těšit. Obě vyjdou v nových bundlech.

14. 2. 2013    

Na nadcházející měsíce se mohou fanoušci Nintenda pořádně těšit, a to nejvíce kvůli právě ohlášenému vydání Nintenda 3DS™ XL v bílé a černé barvě spolu s novými bundly pro Nintendo 3DS XL i Wii U™. Tyto bundly zahrnují nejočekávanější tituly, jakými jsou Monster Hunter™ 3 Ultimate nebo Fire Emblem™: Awakening. Navíc byl ohlášen i launch Nintendo 3DS XL Circle Pad Pro pro Nintendo 3DS XL, který doplňuje našlapaný line-up.

22. března vyjdou v limitované edici bundly se hrou Monster Hunter 3 Ultimate od Capcom®u pro Wii U i Nintendo 3DS XL. Wii U Limited Edition Monster Hunter 3 Ultimate Premium Pack nenabídne pouze černou konzoli Wii U s 32GB interní paměti*, ale navíc i ovladač Wii U Pro Controller a kopii hry. Nintendo 3DS XL Monster Hunter 3 Ultimate Limited Edition Pack přichází na trh spolu se stejnou hrou předinstalovanou na další žhavou novinku – černé Nintendo 3DS X.

Svět Monster Hunter™ si můžete užívat sami nebo v lokálním multiplayeru pro až čtyři hráče s Nintendem 3DS, zatímco hráči na Wii U se mohou sejít na pořádnou hunting párty online a nebo si dokonce zahrát dohromady s hráči na Nintendu 3DS přes lokální bezdrátové připojení.

Nintendo 3DS XL Circle Pad Pro pro Nintendo 3DS XL, které nabízí alternativní ovládání pro hráče Monster Hunter 3 Ultimate, bude spolu s dalšími Nintendo 3DS tituly dostupný na evropském trhu od 22. března.

Také úchvatný svět Fire Emblem: Awakening pro Nintendo 3DS se chystá pro evropské fanoušky, navíc ve velkém stylu. V limitované edici bude dostupné Nintendo 3DS XL s předinstalovanou hrou Fire Emblem: Awakening. Toto balení zahrnuje i exkluzivní modrou verzi konzole Nintendo 3DS XL s vytištěným znakem Fire Emblem přímo na konzoli. Tento bundle spolu se samostatnou verzí hry přichází na evropský trh 19. dubna.

Ve hře budete bojovat po boku armády plné odvážných hrdinů, kteří stojí proti nepříteli,  který má sílu zničit celé říše. Naplánujte si dokonale své útoky, přizpůsobte si svou armádu a veďte své hrdiny do bitvy, která změní směr historie.