Zavřít reklamu

Assassins Creed 3 – městěčko Homestead

Ubisoft trousí detaily o malém městečku Homestead ze hry Assassins Creed 3.

2. 10. 2012    

Assassins Creed 3 stále odkrývá své novinky. Alex Hutchinson promluvil o jedné důležité lokaci ze hry. Tou je malé městečko Homestead. To je něco jako vaše domovina, asi jako pro piráty pověstná Tortuga. V městečku narazíte na obyvatele, kteří vás znají, ba dokonce obdivují.

Connor by měl být schopen do městečka přivést i nové lidi, které by vám s něčím mohli pomoci, popřípadě někomu ve městě. Je možné, že achievementy, které odkryly možnost vylepšovat finančně určité město, či městečko, naznačily právě to, že Homestead bude tím místem.

„Ve městě vás nikdo nezná, jste pro ně cizí a snadno splynete s davem. Ale v Homestead, tady vás každý zná, tady jste doma,Každý z obyvatel žije svůj život. Můžete vidět farmáře jak krmí prase, kováře jak ková nové zbraně a další věci. Homestead má dobrých 35 obyvatel a každý z nich 8 různých činností, které provádí. Homestead je opravdu lokace, kde všechno žije. Dospělí pracují, děti si hrají a vy jste tu doma.“

Podle všeho vaši pomoc budou lidé potřebovat náhodně. Je totiž možné, že někoho přepadnou nebo se někde bude topit, to autoři nevylučují.

Assassins Creed 3 vyjde 30. října pro PS3 a Xbox 360. Stejný den vyjde i Assassins Creed 3: Liberation pro PS Vita. PC verze AC3 nás čeká 23. listopadu a WiiU verze o něco málo později. Navíc Assassins Creed 3 pro PC, PS3 a Xbox 360 bude obsahovat české titulky.