Zavřít reklamu

NBA LIVE 13 se ruší

EA Sports odpískali další hru. Hodili tak do ringu předčasně ručník. Bylo to nezbytně nutné, nebo se jedná o zkratkovité jednání?

28. 9. 2012    

Víceprezident Andrew Wilson to  vyjádřil následujícími argumentacemi. „Věděli jsme, že to bude velmi dlouhý a náročný proces. Chceme hru vyvíjet v novém studiu a seznámit ji s fanoušky, abychom měli lepší odezvu. Byli jsme připraveni hru pozvednout v online režimu, aby přilákala co nejvíc lidí. Inovací projdou i technologie. Ale už tehdy jsme věděli, že to nebude lehké. Termín (pozn. říjen 2012) byl šibeniční. Ani odezva nebyla taková, jaká se pro tuto sérii hodí. Ale určitě chceme v práci pokračovat, vylepšíme patřičně prezentaci (hra nebyla letos představena na E3) a NBA LIVE 14 bude hrou, která potěší fanoušky.“

Oranžový balón je tedy na palubovce NBA 2K13. Tato simulace košíkové si loni vysloužila na sportovní hru velmi dobrá hodnocení. Nezaostávala v hratelnosti, předvedla několik zajímavých módů, vylepšený managment, retro zápasy a strhující grafické i zvukové představení na našich monitorech.

Jsou Wilsonova slova pro vás dostačující omluvou, nebo se tato omluva tváří jako nehorázný alibismus, který značně poškodil již sérii NHL na PC nebo vymizení amerického fotbalu a baseballu  z evropského trhu? Rozhodnutí nechám na vás. EA alespoň může potěšit FIFA 2013. Demo si stáhlo skoro 5 milionů zvědavců.