Zavřít reklamu

GTA V vyjde až později v roce 2013

Podle analytiků se nového GTA V dočkáme až později v roce 2013.

23. 9. 2012    

Podle jistých dohadů se prý nového GTA V nedočkáme dříve než v druhém čtvrtletí roku 2013. Naše vlastní tipy neberte na lehkou váhu :), ale nejvíce připadá do úvahy vydání v květnu 2013 a nebo v listopadu 2013. Tyto data vydání použil Rockstar už vícekrát tudíž je tu šance na repete. Ale nyní k vyjádření jednoho z analytiků.

Colin Sebastian se vyjádřil na toto téma. Podle něj je určitě nesmysl, aby Rockstar GTA V vydal ještě v tomto roce a hra určitě nevyjde ani do března 2013. Rockstar prý bude dbát na to aby byl titul skutečně kvalitní, což si jistě zaslouží. Dále je tu problém ohledně oznámení. Rockstar datum neoznámil a údajně ani větší obchodníci neví ani náznakem, kdy se hra na pulty dostane. Obyčejně prý mají info až 6 měsíců dopředu.

Tudíž opět nevíme nic s jistotou a jedná se o čiré spekulace. Poslední spekulací je i to, že by se GTA V mohlo objevit i na konzoli Nintendo Wii U. Nicméně tuto informaci zveřejnil ve své nabídce jeden švédský obchod a vypadá to velice nevěrohodně. Spíše se švédi snažili o trochu pozornosti. Toto zboží bylo ze shopu staženo.