Zavřít reklamu

Spec Ops: The Line má nově kooperativní multiplayer

Spec Ops: The Line se dočkalo i kooperativního multiplayeru!

23. 8. 2012    

Společnost 2K Games oznamuje, že bezplatný bonusový obsah v podobě kooperativního multiplayeru do hry Spec Ops: The Line je nyní k dispozici!

Společností 2K Games dříve ohlášený bezplatný mód ve formě kooperativního multiplayeru do hry Spec Ops: The Line, vzrušující vojenské střílečky, jež se odehrává v písečnými bouřemi zpustošeném Dubaji, je nyní k dispozici. Bezplatný bonusový obsah představuje dokonalé rozšíření provokativního příběhu ze singleplayerové kampaně a odteď je nabízen ke stažení ve verzích pro videoherní a zábavní systém Xbox 360 od Microsoftu, počítačový zábavní systém PlayStation 3 a Windows PC. Tento kooperativní multiplayerový mód pro dva hráče si zcela zdarma může stáhnout každý, kdo vlastní, nebo si zakoupí kopii hry Spec Ops: The Line.

Kooperativní bonusový obsah do Spec Ops: The Line zahrnuje sadu scénářů pro kooperativní multiplayer, založených na plnění úkolů v Dubaji, poté, co město zdevastovala série katastrofických písečných bouří. Obsahuje čtyři rychle ubíhající mise, z nichž každá má své vlastní unikátní cíle, kterých je třeba dosáhnout, stejně jako i jedinečná prostředí a hratelné postavy. Oba hráči spolu musí kooperovat, aby se dokázali probojovat vlnami nepřátel a oslepujících bouří a splnit jim přidělené úkoly, jež kladou důraz na týmovou spolupráci a využívání množství zbraní a výbušnin.

Kromě kooperativního multiplayerového módu pro dva hráče se Spec Ops: The Line může pochlubit také poutavou kampaní pro jednoho hráče a kompetitivním online multiplayerem. Intenzivní singleplayerový příběh hry Spec Ops: The Line, kterou vyvinulo studio YAGER, se postupně odvíjí ve zničené okázalosti města Dubaj. Hráči přebírají roli kapitána Martina Walkera a probojovávají se městem při pátrání po ztraceném plukovníkovi Johnu Konradovi a jeho 33. pěší jednotce. Spec Ops: The Line obsahuje také rozsáhlý online multiplayer, založený na třídách, v němž nechybí týmové souboje.

Hra Spec Ops: The Line je nyní v prodeji ve verzích pro Xbox 360, PS3 a PC. Pro kompletní zážitek ze Spec Ops: The Line, který pomáhají dotvářet aktuální novinky, obsah ke stažení, informace a mnoho dalšího. Více na www.specopstheline.com.