Zavřít reklamu

Křest videohry FIFA 12

Včera se v pražské prodejně Gamescape v obchodním Centru Nový Smíchov konal křest nové fotbalové videohry FIFA 12. U příležitosti uvedení této nové hry uspořádala společnost Electronic Arts na místě virtuální utkání mezi známými fotbalisty, herci, modelkami a malými fotbalovými nadšenci z dětských domovů. Do boje nastoupili Vladimír Šmicer, Stanislav Vlček a mladičký talent Nicolas […]

28. 9. 2011    

Včera se v pražské prodejně Gamescape v obchodním Centru Nový Smíchov konal křest nové fotbalové videohry FIFA 12. U příležitosti uvedení této nové hry uspořádala společnost Electronic Arts na místě virtuální utkání mezi známými fotbalisty, herci, modelkami a malými fotbalovými nadšenci z dětských domovů. Do boje nastoupili Vladimír Šmicer, Stanislav Vlček a mladičký talent Nicolas Šumský z Bohemians, bývalý fotbalista a fotograf Jakub Ludvík a modelka Kateřina Sokolová. Akci si nenechali ujít ani fotbalové opory seriálu Okresní přebor David Novotný a Jakub Kohák.

Patrony hry se staly děti z fotbalového týmu Dětského domova Dlažkovice, které vyhrály letošní ročník fotbalového DD Cupu. Ten v příštím roce podpoří i společnost Electronic Arts a stane se jeho partnerem. Sportovní výkony na místě komentoval známý fotbalový komentátor Jaromír Bosák.

FIFA je nejprodávanější fotbalovou hrou na světě. Ročně se jí prodá více než 10 milionů kusů. Velkému úspěchu nové videohry FIFA 12 nasvědčuje i fakt, že získala na letošním E3 Expu, veletrhu elektronické zábavy, 20 ocenění a to včetně ceny za „Nejlepší sportovní hru“ a prestižní Ceny herních kritiků. Díky revolučním inovacím v hratelnosti poskytuje FIFA 12 dokonalejší, silnější a velmi autentický zážitek. Mezi fanoušky hry FIFA 12 se zařadili i známí fotbalisté Wayne Rooney, Gerard Piqué, Kaka a Karim Benzema, kteří se stali hvězdami jejího reklamního spotu.