Zavřít reklamu

Festival of Blood dorazí v říjnu

Pecka Infamous 2 dostane své první DLC. Ke konci října (přesně 26.10.) si exkluzivně na PSN budete moci stáhnout balíček s názvem Festival of Blood a jak už název napovídá, tentokráte budete bojovat proti krvelačným upírům. A nejen to, poté, co byl Cole „nakažen“, má jeden večer na to, aby v upíry zamořeném a zpustošeném […]

20. 9. 2011    

Pecka Infamous 2 dostane své první DLC. Ke konci října (přesně 26.10.) si exkluzivně na PSN budete moci stáhnout balíček s názvem Festival of Blood a jak už název napovídá, tentokráte budete bojovat proti krvelačným upírům. A nejen to, poté, co byl Cole „nakažen“, má jeden večer na to, aby v upíry zamořeném a zpustošeném New Marais našel a zlikvidoval velitele všech upírů (ehm) a zachránil tak nejen celé město, ale i svou duši.

Pro spuštění Festival of Blood trochu překvapivě nebudete potřebovat původní hru. Cena byla stanovena na 15 dolarů pro USA, kolik peněz vytáhnou z kapes evropané ještě není známo. A ještě abych nezapomněl, tento balíček přidá do hry podporu Move, takže až budete máchat rukama po obýváku, bacha na talíře od babičky.