Zavřít reklamu

Bude Epic Mickey 2?

Adventura Epic Mickey byla poněkud zvláštním počinem, ale své fanoušky si našla. Bohužel zřejmě tím, že byla hra dostupná pouze na Nintendu Wii se příliš neprodávala, a tak se zřejmě chystá pokračování, které by mělo vyjít na Nintendo Wii, ale také Xbox 360 a Playstation 3. Podle všeho totiž studio Disney provádí průzkum mezi vybranými […]

30. 8. 2011    

Adventura Epic Mickey byla poněkud zvláštním počinem, ale své fanoušky si našla. Bohužel zřejmě tím, že byla hra dostupná pouze na Nintendu Wii se příliš neprodávala, a tak se zřejmě chystá pokračování, které by mělo vyjít na Nintendo Wii, ale také Xbox 360 a Playstation 3. Podle všeho totiž studio Disney provádí průzkum mezi vybranými jedinci a vybírá nejvhodnější obálku pro připravovaný druhý díl.

Spekuluje se také o názvu druhého dílu, vybírá se mezi těmito: Epic Mickey 2: Return of the Mad Doctor, Epic Mickey 2: The Power of Two, Epic Mickey 2: Mystery on Mean Street a nebo zkrátka Epic Mickey 2. Za hrou stojí Warren Spector, původní tvůrce Deus Ex. Na obálce se také objevuje králičí bratr Mickeyho Oswald, čímž nám je napovězeno že hra bude zřejmě podporovat režim hry pro dva hráče ve split-screnu. Inu uvidíme.