Zavřít reklamu

Deus Ex Human Revolutions v prvních recenzích boduje

Do vydání připravovaného třetího dílu Deus Ex od studia Square Enix sice zbývá necelý měsíc, ale některé zahraniční magazíny již své verdikty zveřejnily. A jak je z prvních třech recenzí patrno. Jednoznačně půjde o adepta na hru roku. Zatímco Oficiální PlayStation Magazín udělil Deus Exu „pouhých“ 8/10. Anglický OXM, neboli Oficiální Xbox Magazín se bez […]

1. 8. 2011    

Do vydání připravovaného třetího dílu Deus Ex od studia Square Enix sice zbývá necelý měsíc, ale některé zahraniční magazíny již své verdikty zveřejnily. A jak je z prvních třech recenzí patrno. Jednoznačně půjde o adepta na hru roku.

Zatímco Oficiální PlayStation Magazín udělil Deus Exu „pouhých“ 8/10. Anglický OXM, neboli Oficiální Xbox Magazín se bez rozpaků vytáhl se známkou nejvyšší, tedy 10/10. Nejnověji také čtyřech stranách uveřejnil svůj verdikt i jeden z nejprestižnějších herních časopisů PC Gamer. Ten sice neudělil hodnocení absolutní, avšak jedno nejvyšších ve své historii, velmi pěkných 94 procent.

Povětšinou je hra chválena za skvěle provedený mix žánrů RPG, akce a stealth, ale i promyšlený svět, či možnost voleb. Naopak mírná kritika se snesla na rozhovory s vedlejšími postavami, jež jsou podle mnohých poněkud jednotvárné.