Zavřít reklamu

Proč demo Skyrimu poběží pouze na XBOXu 360?

Todd Howard ze studia Bethesda, jejichž nejprofláklejší značkou je série Elder Scrolls oznámil, že demo nadcházejícího dílu bude prezentováno pouze na Xboxu 360. Toto tvrzení si obhájil tím, že označil Xbox 360 jako platformu, na kterou se nejsnadněji vyvíjí a že to je pro studio takto nejjednodušší. Na otázku, proč nebude demo ani na PC, […]

29. 6. 2011    

Todd Howard ze studia Bethesda, jejichž nejprofláklejší značkou je série Elder Scrolls oznámil, že demo nadcházejícího dílu bude prezentováno pouze na Xboxu 360. Toto tvrzení si obhájil tím, že označil Xbox 360 jako platformu, na kterou se nejsnadněji vyvíjí a že to je pro studio takto nejjednodušší. Na otázku, proč nebude demo ani na PC, které má velmi podobnou architekturu s Xboxem, odpověděl jasně. Grafika na PC má být mnohem detailnější a studio chce, aby byli hráči při vydání PC verze doslova ohromeni rozdíly mezi jednotlivými verzemi. Kdyby to bylo naopak, tak by konzoloví hráči mohli být zklamaní, potom co by nejdříve viděli PC verzi.

Pokud se nad tím zamyslíme, je to celkem logický krok a je vidět, že mají v Bethesdě pod čepicí a svého chystaného klenotu si váží. Uvidíme, jak velké rozdíly mezi jednotlivými verzemi nakonec budou.