Zavřít reklamu

Crysis 2 – Patch s DX11

Jedna z nejlépe hodnocených stříleček tohoto roku se dočkala faceliftu. Společnosti EA a Crytek oznámily vydání balíčku Crysis 2 Ultra Upgrade, který do hry zavádí přímou podporu technologie DirectX®11. Balíček Crysis 2 Ultra Upgrade vylepšuje herní systém a zvedá kvalitu grafiky s prvky jako teselace, vylepšené vykreslování efektů vody nebo HDR motion blur, a dalšími […]

29. 6. 2011    

Jedna z nejlépe hodnocených stříleček tohoto roku se dočkala faceliftu. Společnosti EA a Crytek oznámily vydání balíčku Crysis 2 Ultra Upgrade, který do hry zavádí přímou podporu technologie DirectX®11. Balíček Crysis 2 Ultra Upgrade vylepšuje herní systém a zvedá kvalitu grafiky s prvky jako teselace, vylepšené vykreslování efektů vody nebo HDR motion blur, a dalšími speciálními efekty i vysoce kvalitními formáty textur s volitelnou sadou textur ve vysokém rozlišení. Crysis 2 Ultra Upgrade je k dispozici formou automatické instalace v Crysis 2 na PC po přihlášení online.

Kromě toho si hráči na PC budou moci začít navrhovat vlastní mapy a tvořit rozlehlá bojiště pomocí editoru, který bude k dispozici ke stažení od dneška na http://mycrysis.com.

Crysis 2 přenese hráče do úžasné repliky New York City v roce 2023 v podání vývojářů ze studia Crytek. Město je na pokraji zkázy pod náporem strašlivých mimozemšťanů a zachránit ho mohou pouze hráči vybavení vysoce výkonnou bojovou kombinézou Nanosuit 2. Díky ní získají nadliskou rychlost, sílu a neviditelnost. Akční pecka Crysis 2 získala více než 25 ocenění kritiků z celého světa a přes 50 recenzí s hodnocením 90 a více.