Zavřít reklamu

Veřejná beta Battlefieldu 3 začne v září

Před několika hodinami se všichni fanoušci Battlefieldu 3 dočkali hned několika zajímavých zpráv. Těmi bezesporu největšími jsou bezesporu upřesňující informace okolo chystané bety. Ta začně již v září a překvapivě bude otevřená i multiplatformní. Avšak ti, co si předobjednali Medal of Honor dostanou VIP přístup s několika výhodami a hlavně časovou exkluzivitou. Zajímavé informace se […]

8. 6. 2011    

Před několika hodinami se všichni fanoušci Battlefieldu 3 dočkali hned několika zajímavých zpráv. Těmi bezesporu největšími jsou bezesporu upřesňující informace okolo chystané bety. Ta začně již v září a překvapivě bude otevřená i multiplatformní. Avšak ti, co si předobjednali Medal of Honor dostanou VIP přístup s několika výhodami a hlavně časovou exkluzivitou.

Zajímavé informace se také vyrojily ohledně údajných HW nároků Battlefieldu 3 (minimum: dvoujádro 2 GHz, 2 GB RAM, grafická karta podporující DirectX 10, nebo 11, s alespoň 512MB pamětí a 15 GB místa na disku), jež se však ukázali jako nepravdivé.