Zavřít reklamu

Microsoft představuje Kinect Star Wars

Po krátkém teaseru a neověřených informací dnes Mirosoft spolu s Lucas Arts konečně detailně představily očekávané Kinect Star Wars. Dle Entertaiment Weekly, jehož redaktoři si mohli vyzkoušet unikátní Jedi Destiny mód. V něm si nejdříve hráč vybere jednu z mnoha postav a následně se vydá bojovat ve zcela novém příběhu začínajícím po první epizodě, přičemž […]

6. 6. 2011    

Po krátkém teaseru a neověřených informací dnes Mirosoft spolu s Lucas Arts konečně detailně představily očekávané Kinect Star Wars. Dle Entertaiment Weekly, jehož redaktoři si mohli vyzkoušet unikátní Jedi Destiny mód. V něm si nejdříve hráč vybere jednu z mnoha postav a následně se vydá bojovat ve zcela novém příběhu začínajícím po první epizodě, přičemž se postupem času dostaneme až do konce třetí.

Obě studia dále slibují nespočet miniher, závody kluzáků, hrátek se silou, ale hlavně kooperaci s kamarádem, v níž lze naplno využít potenciál hry. Kinect Star Wars vyjdou do konce roku 2011 a to pouze na Xbox 360 s podporou pohybového ovladače.