Zavřít reklamu

Kojima Productions oznámí nový titul

Studio Kojima Productions není třeba příliš představovat. Velký Kojima-San má překvapení pro všechny věrné fanoušky, alespoň tak praví poslední Kojima Production Report v němž je uvedeno, že příští týden se dozvímě o dosud neoznámeném titulu z dílen tohoto studia. Konkrétně příští týden ve čtvrtek, bychom měli znát podrobnosti, jelikož proběhne tisková konference Konami a dá […]

27. 5. 2011    

Studio Kojima Productions není třeba příliš představovat. Velký Kojima-San má překvapení pro všechny věrné fanoušky, alespoň tak praví poslední Kojima Production Report v němž je uvedeno, že příští týden se dozvímě o dosud neoznámeném titulu z dílen tohoto studia. Konkrétně příští týden ve čtvrtek, bychom měli znát podrobnosti, jelikož proběhne tisková konference Konami a dá se předpokládat, že další materiály pak uvidíme na E3.

Mometálně je studio rozpolceno na dva tvůrčí celky. Jeden kutí Metal Gear Solid: Rising a zbytek dělá právě na něčem dosud neohlášeném společně s Kojimou. Mezi fanoušky už se horlivě spekuluje o co by mohlo jít. Nové Zone of Enders? Metal Gear Solid 5? Metal Gear Solid: Peace Walker pro PS3? Něco zcela nového? Něco pro NGP? Nebo snad nová Castlevania ve spolupráci s Mercury Steam? Uvidíme za týden.