Zavřít reklamu

Ghost Recon Online – válčení od Ubisoftu „zdarma“

Ubisoft dnes poněkud nečekaně odhalil nový titul Ghost Recon Online, jež by měl hráčům zkrátit čekání na odložený Future Soldier. Jak již název napovídá spolu s ostatními hráči se střetneme ve zdarma dostupných multiplayerových kláních. Hra samozřejmě bude obsahovat i systém mikrotransakcí, za něž si půjde nakoupit lepší výbavu i zbraně. K dispozici budeme mít […]

24. 5. 2011    

Ubisoft dnes poněkud nečekaně odhalil nový titul Ghost Recon Online, jež by měl hráčům zkrátit čekání na odložený Future Soldier. Jak již název napovídá spolu s ostatními hráči se střetneme ve zdarma dostupných multiplayerových kláních. Hra samozřejmě bude obsahovat i systém mikrotransakcí, za něž si půjde nakoupit lepší výbavu i zbraně. K dispozici budeme mít tři rozdílné třídy a dvě válečné strany, jednotky ghost a jejich protivníky.

Dle tvůrců bude mít hra širokou podporu sociálních služeb, pravidelných aktualizací i nového obsahu. Vydání Ghost Recon Online je prozatím stanoveno na léto tohoto roku, ale více informací bychom se měli dočkat již na E3 a uzavřené betě, do níž se můžete přihlásit zde.