Zavřít reklamu

Gears of War 3 beta byla více než úspěšná

Jak již všichni víte a pokud nevíte tak brzy zjistíte, betaverze Gears of War 3 již skončila. Nutno ale říci, že její provoz se Epicu vyplatil, neboť hráči jsou spokojení a betaverzi chválí. Gears of War 3 si již teď předobjednalo přes milion hráčů a je to tedy nejžádanější hra v dějinách Xboxu 360. Ostatně […]

19. 5. 2011    

Jak již všichni víte a pokud nevíte tak brzy zjistíte, betaverze Gears of War 3 již skončila. Nutno ale říci, že její provoz se Epicu vyplatil, neboť hráči jsou spokojení a betaverzi chválí. Gears of War 3 si již teď předobjednalo přes milion hráčů a je to tedy nejžádanější hra v dějinách Xboxu 360. Ostatně víte o nějaké lepší oznámené hře od Microsoftu?

„Je to obrovský úspěch. Nemůžeme dostatečně fanouškům poděkovat. Zatímco beta byla zábavný způsob, jak dát hráčům ochutnat naší hru, nám poskytla neocenitelnou zpětnou vazbu, která nám pomohla vylepšit Gears of War 3, aby bylo zajištěno, že to bude takové vyvrcholení trilogie, jaké jsme fanouškům slíbili“ řekl Cliff Bleszinski.

Do bety se celkově zapojilo 1,29 milionů hráčů ze 149 zemí celého světa. Odehrálo se 11 milionů zápasů, takže asi 249 let. Bylo vystříleno 23 miliard nábojů, došlo na 927 milionů smrtí, 131 milionů poprav a 23 milionů masakrů přídavnou pilou na Lanceru. Hráči navíc získali 460 milionů stuh a 294 milionů medailí. Hned 435 000 hráčů navíc získalo exkluzivní Thrashball Cole skin pro použití v plné verzi. 234 000 hráčů bude moci v plné verzi použít Gold Retro Lancer. Hra vyjde exkluzivně na Xbox 360 20. září a uzavře příběh týmu Delta.