Zavřít reklamu

Zaklínač 2 ode dneška v prodeji

Společnost Comgad, jedna z klíčových firem v oblasti distribuce počítačových a konzolových her, s radostí oznamuje vydání jedné z nejočekávanějších PC her tohoto roku – Zaklínač 2: Vrahové králů. Na pultech obchodů je od dnešního dne k dostání výjimečná prémiová edice této hry, která se může pyšnit velmi bohatým obsahem a luxusním balením, nad nímž […]

17. 5. 2011    

Společnost Comgad, jedna z klíčových firem v oblasti distribuce počítačových a konzolových her, s radostí oznamuje vydání jedné z nejočekávanějších PC her tohoto roku – Zaklínač 2: Vrahové králů. Na pultech obchodů je od dnešního dne k dostání výjimečná prémiová edice této hry, která se může pyšnit velmi bohatým obsahem a luxusním balením, nad nímž zaplesá srdce nejednoho fanouška Sapkowského Zaklínače.

Unikátní, hluboký, konzistentní a bohatý herní svět, založený na veleúspěšné knižní sérii, byl přetvořen do hry tak, aby nabídl fantastický, ale přitom věrohodný příběhem poháněný zážitek. Věrohodné postavy jako ze života mají vlastní motivaci a cíle. Během svého dobrodružství se potkáte s obyčejnými lidmi, vojáky, mocnými mágy, vládci a jejich vrahy. V závislosti na vašich rozhodnutích budete potkávat jiné herní postavy a vaše vztahy s nimi budou mít vliv na další směřování příběhu.

Hra nabídne velmi různorodé dech beroucí lokace, které díky nové technologii z dílen studia CD Projekt RED – RED Engine utváří celistvý, volně přístupný svět! Na cestě proti směru řeky Pontar, napříč světem Andrzeje Sapkowského, projdete rozličnými územími Severních království včetně prastarého lesa v Pontarském údolí, nekonečných plání Dolmarky, nebezpečných průsmyků vysoko v zasněžených Modrých horách, opuštěných dolů, pradávných pevností a neklidných vojenských táborů.

Robustní živoucí svět je plný postav, ve kterém se honí za vlastními soukromými cíli. Hráčovy činy ovlivňují vztahy, jaké s hrdinou mají rozličná společenství ve hře, stejně jako cestu, kudy se bude ubírat hlavní příběh, a možnosti interakce vůbec.

Větší svoboda pohybu zajišťuje větší míru realismu a širší škálu taktických možností. Geralt může překonávat překážky, přeskakovat ploty, lézt po zdech a šplhat po skalách. Díky větší interakci s herním světem Geraltovy činy vyvolávají reakce okolního světa, ať už jde o ostatní postavy, nebo neživou přírodu. Pokaždé, když hráč interaguje s herním prostředím, vyvolá odpovídající reakci ze strany ostatních postav. Například pokud zničí hromádku zboží na molu, může tím vzbudit pozornost městských stráží a odlákat je z jejich stanovišť, takže bude moct nepozorovaně proklouznout do další lokace. Stejně jako když se bude potulovat v cizím domě, nezůstane to ze strany jeho majitele bez povšimnutí.

PC hra Zaklínač 2: Vrahové králů nabízí více než 40 hodin zábavy, 4 různé začátky a 16 rozdílných zakončení. Vaše rozhodnutí ovlivní podobu celých Severních království.

Prémiová edice PC hry Zaklínač 2: Vrahové králů vychází právě dnes v profesionální české verzi na českém a slovenském trhu za cenu 1199,-Kč/48,99 €.

Balení prémiové edice obsahuje: DVD s hrou, video DVD s dokumentem o tvorbě hry, oficiální soundtrack, mapu světa, průvodce hrou, manuál, dopis s prokletou mincí a vystřihovánky.