Zavřít reklamu

Assassins Creed: Revelations vyjde v listopadu

Ačkoliv se nám zdál název Revelations poněkud zavádějícím, nakonec je to skutečně podnázev nového titulu ze série Assassins Creed. Bohužel nepůjde o původně předpokládaný třetí díl, ale jen o jakousi odnož, jako byl Assassins Creed: Brotherhood. Z obrázků je vidět, že se opět zhostíme role Ezia Auditore da Firenze, který pátrá po svém předku, Altairovi. […]

5. 5. 2011    

Ačkoliv se nám zdál název Revelations poněkud zavádějícím, nakonec je to skutečně podnázev nového titulu ze série Assassins Creed. Bohužel nepůjde o původně předpokládaný třetí díl, ale jen o jakousi odnož, jako byl Assassins Creed: Brotherhood. Z obrázků je vidět, že se opět zhostíme role Ezia Auditore da Firenze, který pátrá po svém předku, Altairovi. Ezio je v již pokročilém věku, odhadujeme ho někde kolem 50ti let. Postupně se v příběhu dostaneme z Itálie do Konstantinopole. Zde dochází k velkému shromáždění templářů. Co za tím je? To zjistíme až v samotné hře.

Co dále víme o této hře? Kromě singleplayeru se dočkáme, stejně jako minule i multiplayerové části. Ta bude rozšířena o mnoho postav, projdeme si nové mapy a možná se objeví i nové herní režimy. Zřejmě to vypadá, že budeme střídavě hrát za všechny tři dosud známé postavy. Předně tedy dojde k ukončení příběhu Ezia Auditora, chvilkami se zřejmě chopíme i Altaira a také nás asi čekají pasáže za Desmonda, který se stále snaží přijít všemu na kloub skrze Animus. Autoři dodávají, že je na co se těšit a jsou velmi natěšení, až nám hru předvedou na E3.

A jak to bude s vydáním? Assassins Creed: Revelations vyjde v listopadu pro PS3, Xbox 360 a dokonce i PC hráči se jej dočkají ve stejný den.