Zavřít reklamu

The Fancy Pants Adventures na PSN a XLIVE

Ztřeštěná plošinovka The Fancy Pants Adventures™ v originálním chytlavém výtvarném stylu je ode dneška ke stažení na PlayStation® Network za 270 Kč a na XboxLIVE® Arcade za 800 MS bodů. Dobrodružství Fancy Pants Mana si získala popularitu v původním webovém flashovém seriálu, jehož díly zhlédlo více než stomiliónkrát na 50 miliónů unikátních návštěvníků. V aktuální […]

20. 4. 2011    

Ztřeštěná plošinovka The Fancy Pants Adventures™ v originálním chytlavém výtvarném stylu je ode dneška ke stažení na PlayStation® Network za 270 Kč a na XboxLIVE® Arcade za 800 MS bodů. Dobrodružství Fancy Pants Mana si získala popularitu v původním webovém flashovém seriálu, jehož díly zhlédlo více než stomiliónkrát na 50 miliónů unikátních návštěvníků. V aktuální verzi pro konzole se mohou hráči vydat na cestu atraktivními úrovněmi z původní hry, umístěnými do nového světa na pozadí nového příběhu. Exkluzivní součástí této edice jsou také zcela nové herní módy.

Ve hře The Fancy Pants Adventures se hráč ujme role hlavního hrdiny, ručně kreslené postavičky Fancy Pants Mana. Ten se vydává na misi s cílem zachránit svou sestru Cutie Pants, která byla unesena. Fancy Pants Man ve svých typicky oranžových kalhotách začíná své putování ve vesničce Squiggleville a postupně zdolává více než 20 originálních otevřených úrovní, plných náročných úkolů a bonusových částí, kde musí bojovat se srandovními protivníky a překonávat důmyslné překážky. V průběhu hry si mohou hráči odemknout přes 140 zvláštních předmětů, mj. 40 druhů zbraní, s jejichž pomocí se Fancy Pants Man pokusí slavně zvítězit nad piráty.

Aby byl herní zážitek na konzolích skutečně kompletní a nezapomenutelný, dostala hra The Fancy Pants Adventures do vínku nový zábavný prvek. V rámci kooperativního módu mohou nyní postupovat úrovněmi až čtyři spoluhráči a vzájemně se buď podporovat ve snaze dosáhnout lepších výkonů, nebo proti sobě bojovat se zbraní v ruce o přední příčky soutěžního módu. Multiplayerové módy zahrnují varianty Co-op Story Mode, Races, King of the Hill a dokonce i turnaje, které lze hrát ve více hráčích jak lokálně, tak i online.