Zavřít reklamu

Je tu první DLC pro Shift 2: Unleashed

Need for Speed Shift 2: Unleashed už poctivě recenzujeme. Očekávejte tedy brzy verdikt. Co se pak týče přídavného obsahu do hry, toho nebude málo. Tvůrci slíbili celkově tři doplňující DLC a první z nich se už kvapem blíží. První trailer k DLC je pak níže. Závodní pecka SHIFT 2 Unleashed je již pár týdnů v […]

20. 4. 2011    

Need for Speed Shift 2: Unleashed už poctivě recenzujeme. Očekávejte tedy brzy verdikt. Co se pak týče přídavného obsahu do hry, toho nebude málo. Tvůrci slíbili celkově tři doplňující DLC a první z nich se už kvapem blíží. První trailer k DLC je pak níže.

Závodní pecka SHIFT 2 Unleashed je již pár týdnů v prodeji a my Vám dnes můžeme s potěšením oznámit první DLC s názvem The Legends Pack, které bude k dispozici ke stažení od 26. dubna 2011 pro Xbox 360 a PlayStation 3 z Xbox LIVE za 800 MS bodů nebo z PlayStation Network za 270 Kč.

Herní balíček The Legends Pack navazuje na herní mód Retro a přináší 13 legendárních vozů, mezi nimiž nechybí takové ikony jako Porsche 911 Carrera RSR 3.0 nebo BMW 3.0 CSL Gr.5. Samozřejmostí je také pět dobových tratí včetně původní podoby Rouenu a Monzy.