Zavřít reklamu

Tvůrci Machinaria pracují na dalších třech hrách

Na festivalu GameCityNights studio Amanity Design (Machinarium, Samorost) představilo zajímavé tituly, jež vyvíjí. V první řadě je to samozřejmě již dlouho očekávaný Samorost 3, jež se dle časopisu PC Gamer prozatím nachází v první části vývoje, bude několikanásobně delší, než předchozí díly a vyjde na PC, konzolích i tabletech. Druhou neméně zajímavou hrou je point […]

27. 3. 2011    

Na festivalu GameCityNights studio Amanity Design (Machinarium, Samorost) představilo zajímavé tituly, jež vyvíjí. V první řadě je to samozřejmě již dlouho očekávaný Samorost 3, jež se dle časopisu PC Gamer prozatím nachází v první části vývoje, bude několikanásobně delší, než předchozí díly a vyjde na PC, konzolích i tabletech.

Druhou neméně zajímavou hrou je point and click adventura Botanicula, jež bude vyprávět příběh pěti malých tvorů, kteří se snaží uchránit poslední semínko na světě před zlými tvory a vyjít by měla koncem roku nejspíše jen na PC.

Jako poslední byla představena Osada, jež se však spíše řadí do žánru interaktivních hudebních videí. „Hra“ je prý téměř hotova a po dokončení bude umístěna na web Amanity zdarma ke stažení.

Pokud si chcete přečíst i krátký rozhovor s vývojáři. Článek PC Gameru naleznete zde.