Zavřít reklamu

Quantic Dream mluví o další hře

Studio Quantic Dream se proslavilo především akčním thrillerem Heavy Rain, který vyšel minulý rok na konzoli Playstation 3. David Cage, který je šéfem studia nedávno mluvil o tom, že se herní vývojáři bojí dělat pořádně temné hry s dokonalou atmosférou. Především se většinou neřeší politika a složitější vztahy, což je dle něho velká chyba a […]

21. 3. 2011    

Studio Quantic Dream se proslavilo především akčním thrillerem Heavy Rain, který vyšel minulý rok na konzoli Playstation 3. David Cage, který je šéfem studia nedávno mluvil o tom, že se herní vývojáři bojí dělat pořádně temné hry s dokonalou atmosférou. Především se většinou neřeší politika a složitější vztahy, což je dle něho velká chyba a momentálně prohlašuje, že v dalším projektu využíjí všeho co se naučili u Heavy Rain. Podle registrovaných domén to vypadá, že nová hra se jmenuje Fiv5 a vyjde opět exkluzivně pro Playstation 3. Tipujeme, že půjde o hodně hutný thriller.

Tvůrci prý mají poněkud jiné plány a zřejmě se dočkáme trochu odlišné hratelnosti, přičemž síla příběhu zůstane zachována. Nicméně nový projekt zatím nebyl oficiálně představen a na E3 se toho zřejmě ještě nedočkáme.