Zavřít reklamu

Zloděj Garrett se vrací v Thief 4

Před nedávnem se na oficiálních stránkách Eidos Montreal objevily zvěsti okolo dalšího pokračování elegantního temného zloděje Garretta. Naneštěstí byl vývoj na hře Thief 4 potvrzen vývojářským studiem Square Enix. Bohužel jsou informace o tomto projektu přísně tajné. Zatím víme jen to, že se hra vyrábí v Montrealu. Kromě již známých úkonů jako páčení, krádeže a […]

10. 3. 2011    

Před nedávnem se na oficiálních stránkách Eidos Montreal objevily zvěsti okolo dalšího pokračování elegantního temného zloděje Garretta. Naneštěstí byl vývoj na hře Thief 4 potvrzen vývojářským studiem Square Enix. Bohužel jsou informace o tomto projektu přísně tajné. Zatím víme jen to, že se hra vyrábí v Montrealu. Kromě již známých úkonů jako páčení, krádeže a brilantní lukostřelby si vyzkoušíte třeba cestování po městě nebo takové šplhání po budovách či horolezectví. Dokonce fanoušci série Thief si také užijí další příjemnou změnu a to že Garreta už neovládáte z pohledu první osoby ale při pohledu třetí osoby.

Jak hra vypadá můžete vidět na přiložené fotce přímo ze studia Eidos Montreal, která byla pořízená při testování Thief 4. Na obrazovce je náš hrdinný lapka Garrett a jeho proslavený luk, který si to míří na blízkého nepřítele. Další podrobnosti k projektu by se měli objevit do konce měsíce. Thief 4 si zahrajete na PC a konzolách Xbox 360 i PS3.