Zavřít reklamu

Gears of War třetím dílem neskončí

Tato zpráva vás asi příliš nezaskočí, protože jsme to předpokládali. Pouze to nyní potvrdil jeden z vývojářů série. Konkrétně, Mike Capps, prezident studia Epic Games. V jednom z rozhovorů se rozhovořil o budoucnosti série Gears of War. Citujeme: „Je to opravdu dobrá otázka. Pokud si nikdo nekoupí Gears of War 3, tak já vám řeknu, […]

9. 3. 2011    

Tato zpráva vás asi příliš nezaskočí, protože jsme to předpokládali. Pouze to nyní potvrdil jeden z vývojářů série. Konkrétně, Mike Capps, prezident studia Epic Games. V jednom z rozhovorů se rozhovořil o budoucnosti série Gears of War. Citujeme:

„Je to opravdu dobrá otázka. Pokud si nikdo nekoupí Gears of War 3, tak já vám řeknu, jaká bude budoucnost. Doufám ale, že Gears of War 3 bude nejúspěšnější hrou tohoto roku. Nemusí se ale tak stát pochopitelně. Je to určitě trilogie a příběh tvoří jednu trilogii. Je tam ale i daleko více prostoru k tomu, abychom mohli vyprávět další příběhy. Vždy děláme hru s tím, abychom vytvořili novou značku. Stalo se to nedávno s Bulletstormem, Shadow Complex a Infinity Blade“.

Čímž také odpověděl na to, jaká budoucnost čeká i další značky od Epic Games.

Třetí díl Gears of War vyjde 20. září tohoto roku na konzoli Xbox 360 a jeho beta začne 25. dubna.