Zavřít reklamu

Killzone 3 a Bulletstorm se prodává nadmíru dobře

Obě dvě hry vyšly v minulých týdnech a oběma se v rámci možností dařilo skvěle. Nejdříve ke Killzone 3, jež se dokonce prozatím stala nejprodávanější hrou letošního roku a číslo pět set tisíc prodaných za týden mluví samo za sebe. Je tedy pravděpodobné, že třetí díl brzy překoná i svého předchůdce, Killzone 2, kterého se […]

7. 3. 2011    

Obě dvě hry vyšly v minulých týdnech a oběma se v rámci možností dařilo skvěle. Nejdříve ke Killzone 3, jež se dokonce prozatím stala nejprodávanější hrou letošního roku a číslo pět set tisíc prodaných za týden mluví samo za sebe. Je tedy pravděpodobné, že třetí díl brzy překoná i svého předchůdce, Killzone 2, kterého se prodalo 2,5 milionu kusů.

Druhou hrou, jež si vedla nad očekávání dobře se stalo Bulletstorm. Toho se doposud prodalo přes čtyři sta tisíc kusů napříč platformami. To se sice může zdát, jako nepříliš vysoké číslo. Musíme však vzít v úvahu, že Bulletstorm je nová značka, která navíc byla hlavně v USA pranýřována za přílišné násilí (negativní reklama je však také reklama).