Zavřít reklamu

Data vydání Shadows of the Damned a Alice: Madness Returns

Dvě z nově tvořenýhc značek společnosti Electronic Arts konečně dostali oficiální data vydání, takže kdy se na ně máme těšit? Alice: Madness Returns se návratu dočká 14. června, a to na konzolích Playstation 3 a Xbox 360. Co se týče Shadows of the Damned, toho se dočkáme už o týden dříve, tedy 7. června rovněž […]

2. 3. 2011    

Dvě z nově tvořenýhc značek společnosti Electronic Arts konečně dostali oficiální data vydání, takže kdy se na ně máme těšit? Alice: Madness Returns se návratu dočká 14. června, a to na konzolích Playstation 3 a Xbox 360. Co se týče Shadows of the Damned, toho se dočkáme už o týden dříve, tedy 7. června rovněž pro stejné platformy.

Co se týe Alice: Madness Returns, tam se dočkáme Alenky v říši divů v tak trochu hororovém podání, takže nic pro vaše ratolesti.

Totéž platí u Shadows of the Damned. Zde se dostanete do role nájemného lovce démonů, Garcia Hotspura. Poněkud fádní příběh by mohl hru srážet na kolena, jelikož hlavní hrdina se jde pomstít vrchnímu démonovi za zabití své milé. Radostnou zprávou však je, že se na hře podílí Shinji Mikami (Resident Evil série) a Goichi Suda, který momentálně pomáhá Kojimovi na novém projektu.